všetky novinky Novinky

všetky články Články


Pozor na nové pravidlá pre dokumentáciu o transferovom oceňovaní


15.1.2019

V najbližšom čase plánuje Ministerstvo financií SR vydať nové usmernenie, ktoré podstatne zmení doterajšie pravidlá pre dokumentáciu o transferovom oceňovaní a tieto pravidlá majú platiť aj spätne za rok 2018.

Podľa pracovnej verzie tohto dokumentu majú byť zavedené viaceré zjednodušenia predovšetkým pre tuzemské závislé osoby. Pre zahraničné závislé osoby sa pripravuje okrem vybraných zjednodušení aj sprísnenie pravidiel napr. rozšírením okruhu daňovníkov, ktorí budú potrebovať úplnú dokumentáciu vrátane benchmarkingovej štúdie.

Preto sme si pre Vás prirpavili seminár pod vedením skúseného odborníka, ktorý sa bude konať už 29. januára 2019.

JUDr. PhDr. Michal Kočiš, PhD., LL.M. je absolventom Právnickej fakulty UPJŠ v Košiciach a University of Florida, Levin College of Law v USA, v odbore medzinárodné daňové právo. V minulosti pôsobil v medzinárodnej daňovo-poradenskej spoločnosti veľkej štvorky a v medzinárodnej advokátskej kancelárii pôsobiacej na Slovensku. V súčasnosti spolupracuje s advokátskou kanceláriou h&h PARTNERS. Aktívne sa venuje lektorskej činnosti a pravidelne publikuje v zahraničných a domácich odborných periodikách.

Lektor seminára predstaví najnovšie pravidlá, odporučí najvhodnejšie postupy voči daňovému úradu a tiež ponúkne argumentáciu pre prípad daňovej kontroly.

Na odborný seminár sa môžete prihlásiť TU.sfera
Portál
Špeciálne semináre
Newsletter
RSS kanály
Novinky
Kontaktné údaje
Napíšte nám
Semináre
Účtovníctvo a dane
Energetika
Archív
Fotogaléria
Informácie
Ochrana osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky
Využívanie súborov cookies
 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií OK