všetky novinky Novinky

všetky články Články


Spolupráca

 

 

    

                

Slovenská komora certifikovaných účtovníkov vznikla v roku 1990, keď pôsobila ešte pod názvom Slovenský zväz účtovníkov a audítorov. V roku 1992 vznikol samostatný Slovenský zväz účtovníkov, ktorý sa v roku 2002 premenoval na Slovenskú komoru certifikovaných účtovníkov.

Poslaním Slovenskej komory certifikovaných účtovníkov je združovanie účtovníkov Slovenskej republiky, zvyšovanie úrovne a celkovej kvality profesie účtovníka, rozvoj teórie a praxe účtovníctva a zabezpečovanie celoživotného vzdelávania účtovníkov.

Jednou z najdôležitejších činností Slovenskej komory certifikovaných účtovníkov je zabezpečenie vzdelávania účtovníkov. Z tohto dôvodu organizuje Slovenská komora certifikovaných účtovníkov ucelený systém vzdelávania, ktorý sa orientuje na celoživotné vzdelávanie a zahŕňa komplexnú problematiku od účtovníctva, medzinárodných štandardov až po dane.

 

 

 

 

 

Interní audítori a asistenti audítora spoločnosti PARTNER AUDIT majú dlhoročné skúsenosti s poskytovaním týchto služieb, nakoľko svoju činnosť do vzniku spoločnosti vykonávali v audítorskej spoločnosti INTERAUDIT Trenčín od roku 1993 a v audítorskej spoločnosti KREDIT AUDIT od roku 2000.

Základným princípom spoločnosti je jej individuálny prístup ku klientom. Naši audítori, asistenti audítora, daňoví poradcovia, certifikovaní účtovníci a znalci v obore ekonómie komunikujú s klientom vždy objektívne a korektne, pričom kladú silný dôraz na flexibilitu, osobné nasadenie a hľadanie konkrétnych riešení vychádzajúc z potrieb klienta. Dôvernosť informácií ako i profesionálne správanie sa sú základnými atribútmi našej práce. 

 

  Platforma ENERGOKLUB® vytvára exkluzívny priestor pre neformálnu diskusiu medzi zástupcami širokého spektra subjektov pôsobiacich  na slovenskom trhu s energiami s dôrazom na ad hoc témy. Pravidelné stretnutia sú zdrojom inšpirácie aj užitočných riešení výziev, ktoré trápia slovenskú energetiku, domovom pre debatu o perspektívach smerovania tohto odvetvia a zároveň môžu prispieť k tomu, aby ste vždy boli v obraze ohľadom aktuálneho diania v sektore energetiky.

 

  Viac ako 15 000 kurzov, školení a seminárov na jednom mieste. Najväčší vzdelávací portál na Slovensku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 sfera
Portál
Špeciálne semináre
Newsletter
RSS kanály
Novinky
Kontaktné údaje
Napíšte nám
Semináre
Účtovníctvo a dane
Energetika
Archív
Fotogaléria
Informácie
Ochrana osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky
Využívanie súborov cookies
 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií OK