všetky novinkyNovinky


Letné prázdniny pre nás neznamenajú oddych! Na aké semináre sa môžete tešiť?


28.6.2017

Niektorí z vás majú práve čas dovolenky a zaslúžene oddychujú. My vo sfére zatiaľ pilne pracujeme na tom, aby sme pre vás na semináre zabezpečili tých najkvalitnejších odborníkov. V rámci jesennej a zimnej nádielky odborných seminárov máme pre vás pripravené zatiaľ tieto témy:

Taktiež by sme Vás chceli upozorniť na česko-slovenskú zostavu lektorov na jednodňovej konferencii, ktorá predstaví rozdiely v DPH v kontexte daňového práva a spoločne budú diskutovať problematiku DPH. 

Na svoje si prídu aj personalisti a mzdári, ktorým sme pripravili semináre s odborníčkou a špecialistkou na mzdy a odvody, s Júliou Pšenkovou, ktorá sa zameriava hlavne na praktické príklady a skúsenosti z praxe. Stretnúť sa s ňou môžete na týchto školeniach:

Všetky pripravované semináre si môžete stiahnuť aj TU

Harmonogram seminárov budeme postupne dopĺňať a nové semináre nájdete ich na našom webe www.seminare.sfera.sk a môžete sa o nich dozvedieť aj prostredníctvom newslettra.

Nezabudnite. Ak máte záujem o pravidelný prísun informácií o pripravovaných seminároch sféra, sledujte nás na sociálnych sieťach FACEBOOK a LINKEDIN alebo sa prihláste na odber nášho NEWSLETTRA, kde stačí zadať e-mail a kliknúť na tlačidlo prihlásiť. 

Prajeme vám príjemné leto :)

 

 sfera
Portál
Špeciálne semináre
Newsletter
RSS kanály
Novinky
Kontaktné údaje
Napíšte nám
Semináre
Účtovníctvo a dane
Energetika
Archív
Fotogaléria
Informácie
Ochrana osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky
Využívanie súborov cookies
 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií OK