všetky novinky Novinky

všetky články Články


Zmien dopravy sa nemusíte báť, cestujte na semináre zadarmo!


11.2.2019

Mestská hromadná oprava je už za dverami! 15. februára sa začne rozsiahla rekonštrukcia ciest, ktorej dôsledkom bude uzatvorenie ulice Mlynské Nivy a rondiel pod Prístavným mostom.

Nakoľko sídlime v tesnej blízkosti jednej zo spomínaných problémových oblastí, spísali sme krátke informácie o tom, ako sa k nám bez problémov dostanete aj napriek dopravným obmedzeniam.

S otázkou ako sa k nám dostať vám veľmi prehľadne a detailne pomôže aj webová stránka bratislava.sk, kde si môžete prečítať kompletné informácie o možnostiach dopravy podľa vami zvoleného spôsobu dopravy.

My by sme radi vyzdvihli najmä verejnú dopravu, ktorou k nám cestuje najviac našich účastníkov seminárov. Tých určite zaujme informácia, že od pondelka 18.2. až do konca marca bude jazda v linkách 201, 202, 212, 75 a X72 zadarmo. Kompletné informácie o linkách s mapkou jednotlivých trás nájdete TU.

Pre všetkých aktívnych, ktorí majú možnosť chodiť k nám aj pešo bude určite nápomocná aj mapa nižšie, kde môžete vidieť, že sa k nám do budovy dostanete bez akýchkoľvek problémov.sfera
Portál
Špeciálne semináre
Newsletter
RSS kanály
Novinky
Kontaktné údaje
Napíšte nám
Semináre
Účtovníctvo a dane
Energetika
Archív
Fotogaléria
Informácie
Ochrana osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky
Využívanie súborov cookies
 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií OK