všetky novinky Novinky

všetky články Články

Spolupracujeme s vydavateľstvom Wolters Kluwer


Termín na podanie odložených daňových priznaní sa blíži


25. 9. 2022

Termín na podanie odložených daňových priznaní na daň z príjmov fyzických a právnických osôb za zdaňovacie obdobie 2021 je 30. september 2022.

Finančné riaditeľstvo SR informuje, že túto povinnosť si musí do 30. septembra 2022 splniť ešte 17 582 daňovníkov (z toho 16 824 fyzických osôb a 1 298 právnických osôb).

Upozorňujeme, že do daného termínu je nutné okrem podania daňového priznania, daňovú povinnosť aj ZAPLATIŤ. 

 

Viac informácii nájdete TU.

 

Zdroj: Finančné riaditeľstvo SR

 

    

Páčila sa Vám novinka? Chcete sa pravidelne dozvedieť viac aktuálnych informácií zo sveta účtovníctva, daní či miezd? Zaujíma Vás názor odborníkov na danú problematiku?

Prihláste sa na odber nášho newslettera a už nezmeškáte ani jeden článok! Dostanete ho priamo do Vašej emailovej schránky.

* Vyplnením emailu a kliknutím na tlačidlo vyjadrujete aktívny a dobrovoľný súhlas so zasielaním reklamných emailov a súhlas na správu, spracovanie a uchovanie uvedenej e-mailovej adresy spoločnosti SFÉRA, a.s., so sídlom Karadžičova 2, 811 08 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35 757 736, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č. 1979/B na marketingový účel po dobu organizovania kurzov, školení a konferencií.

Ako chránime Vaše osobné údaje sme spísali do dokumentov Ochrana osobných údajov Obchodné podmienky.sfera
Portál
Špeciálne semináre
Newsletter
RSS kanály
Novinky
Kontaktné údaje
Napíšte nám
Semináre
Účtovníctvo a dane
Archív
Fotogaléria
Informácie
Ochrana osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky
Využívanie súborov cookies