všetky novinky Novinky

všetky články Články


Semináre na horúce témy z energetiky


11.9.2018

Očakávané zmeny v cenách energií sú tu. Tak dlho sme sa obávali zvyšovania cien, až sme sa prestali báť a naše obavy sa pretransferovali do nedočkavosti, koľko to teda bude tentokrát. Po dlhej odmlke ÚRSO nakoniec prehovorilo, prečo museli podstúpiť opatrenia v podobe zvyšovania cien, kým začali, prečo, ako a podobne. Viac sa o tejto téme dočítate v článku.

Výška koncových cien je stále otvorená. Do rozhodnutí ÚRSO sa už pretavil vývoj cien emisných povoleniek. Dôležitým faktorom však je aj rast cien elektriny, uhlia, plynu a ropy na burzách. Celkový pohľad na problematiku výšky a analýzy cien komodít získate na odbornom seminári s uznávaným odborníkom RNDr. Jánom Pištom „Kam až môžu rásť ceny komodít?“ už 3. októbra. Celý program nájdete TU.

Novela OZE a KVET je definitívne medzi nami a preto sme oslovili odborníka JUDr. Rastislava Hanuláka, ktorý sa intenzívne venuje právnemu poradenstvu v oblasti energetiky, aby sa vyjadril k jednej z najočakávanejších tém tohto obdobia. Aké zmeny nás čakajú po novelizácii tohto zákona? Čo to pre nás znamená a ako ich aplikovať v praxi? Nepremeškajte seminár „Reforma systému podpory OZE a KVET a jej praktické dopady“, ktorý sa bude konať 26.11.2018 v hoteli Holiday Inn v Bratislave.sfera
Portál
Špeciálne semináre
Newsletter
RSS kanály
Novinky
Kontaktné údaje
Napíšte nám
Semináre
Účtovníctvo a dane
Energetika
Archív
Fotogaléria
Informácie
Ochrana osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky
Využívanie súborov cookies
 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií OK