všetky novinky Novinky

všetky články Články

Spolupracujeme s vydavateľstvom Wolters Kluwer

Spolupracujeme so Slovenskou komorou certifikovaných účtovníkov


Informácia Finančného riaditeľstva SR č. 2/DPH/2021/MU o zverejnení Vysvetliviek k pravidlám v oblasti DPH pre elektronický obchod a Príručky k režimu jednotného kontaktného miesta pre DPH


25.8.2021

Generálne riaditeľstvo pre dane a colnú úniu Európskej komisie zverejnilo „Vysvetlivky k pravidlám v oblasti DPH pre elektronický obchod“ a „Príručku k režimu jednotného kontaktného miesta pre DPH“. Cieľom vysvetliviek a príručky je umožniť lepšie pochopenie ustanovení právnych predpisov EÚ, ktorými sa zaviedli zmeny v uplatňovaní elektronického obchodu a osobitných úprav OSS.

Celú informáciu nájdete TU:

2021.08.25_002_DPH_2021_MU_El_obch_vysvetl.pdf (financnasprava.sk)

Zdroj: Finančné riaditeľstvo SR

Páčila sa Vám novinka? Chcete sa pravidelne dozvedieť viac aktuálnych informácií zo sveta účtovníctva, daní či miezd? Zaujíma Vás názor odborníkov na danú problematiku?

Prihláste sa na odber nášho newslettera a už nezmeškáte ani jeden článok! Dostanete ho priamo do Vašej emailovej schránky.

* Vyplnením emailu a kliknutím na tlačítko vyjadrujete aktívny a dobrovoľný súhlas so zasielaním reklamných emailov a súhlas na správu, spracovanie a uchovanie uvedenej e-mailovej adresy spoločnosti SFÉRA, a.s., so sídlom Karadžičova 2, 811 08 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35 757 736, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č. 1979/B na marketingový účel po dobu organizovania kurzov, školení a konferencií.

Ako chránime Vaše osobné údaje sme spísali do dokumentov Ochrana osobných údajov Obchodné podmienky.sfera
Portál
Špeciálne semináre
Newsletter
RSS kanály
Novinky
Kontaktné údaje
Napíšte nám
Semináre
Účtovníctvo a dane
Archív
Fotogaléria
Informácie
Ochrana osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky
Využívanie súborov cookies
 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií OK