všetky novinky Novinky

všetky články Články


O nás

Spoločnosť sféra, a.s., už od roku 1992 pôsobí na slovenskom, českom a rakúskom trhu. Patrí medzi významných dodávateľov IT riešení, technológií, služieb a odborného poradenstva, najmä v oblasti energetiky. 

Skúsenosti v oblasti IT, energetiky a vzdelávania poskytli výborný základ na rozbehnutie viacerých zaujímavých projektov:

SEMINÁRE SFÉRA

Vyznať sa v rozmanitých legislatívnych pravidlách a správne ich aplikovať do praxe, je časovo náročné. Každý rok sa schvaľujú novely zákonov, ktoré prinášajú zmeny týkajúce sa predovšetkým daní, účtovníctva či personalistiky a miezd. Z potreby vzdelávať zamestnancov v rôznych oblastiach vznikla myšlienka zorganizovať odborné semináre z oblastí Účtovníctvo a dane, Personalistika a mzdy, Energetika.

Od 2008 sa usporiadali desiatky seminárov a zúčastnilo sa ich viac ako 10 000 účastníkov. V roku 2011 sme našu ponuku rozšírili o energetické semináre. Od roku 2014 sme sa začali zaoberať aj problematikou v oblasti tzv. špeciálnych seminárov, kde patrili témy: právny pohľad na vymáhanie pohľadávok a predchádzanie ich vzniku, riadenie pohľadávok z pohľadu daňovej optimalizácie alebo právne a daňové aspekty reklamy. Samozrejmou súčasťou našich seminárov sú taktiež mzdy a personalistika, ktoré našu pestrú ponuku doplnili o témy ako sú: zrážky zo mzdy a exekučné zrážky, cestovné náhrady, vybrané problémové oblasti Zákonníka práce a ich správna aplikácia v praxi, benefity pre zamestnancov z pohľadu daní a odvodov, sociálne a zdravotné poistenie.

V súčasnosti pravidelne organizujeme semináre k zákonu o DPH, dani z príjmov, účtovníctvu, Daňovému poriadku, Zákonníku práce, účtovníctvu neziskových organizácií, medzinárodnému zdaňovaniu, transferovému oceňovaniu, daňovej kontrole. Semináre sú organizované formou výkladu alebo prezentovania aktuálnej novely zákona, prípadne sa venujú riešeniu problémov s uplatňovaním daného zákona v praxi. Aktuálnu ponuku všetkých seminárov nájdete TU

Ako to vyzerá, keď sa vzdelávate s nami? 

  • odborníci z praxe,
  • kvalitne spracované materiály,
  • moderné priestory,
  • výhľad na hlavné historické pamiatky Bratislavy,
  • chutný obed,
  • čerstvá káva a veľa zelene.

Nie sme len obyčajné semináre, sme semináre sféra, kde je vždy jedinečná atmosféra.

To, že semináre sféra prinášajú kvalitných lektorov, aktuálne odborné témy a moderné školiace priestory, sa môžete presvedčiť aj z referencií našich zákazníkov.

ENERGOFÓRUM®

Od roku 2006 sa spoločnosť sféra, a.s. venuje aj organizovaniu odbornej konferencie ENERGOFÓRUM®, ktorá má za sebou už dvanásť úspešných ročníkov. Podarilo sa tak vytvoriť spoločenské podujatie, ktoré spája odborníkov v energetike a zároveň pomáha vytvárať celkový obraz nielen o aktuálnych trendoch ale aj o smerovaní trhu s elektrinou a plynom.

Štrnásty ročník konferencie sa uskutoční 17. - 18. októbra 2019 v Hoteli Partizán na Táloch v Nízkych Tatrách. Vysoká odborná úroveň, aktuálnosť tém a aktívna účasť zástupcov najvýznamnejších spoločností a inštitúcií zo sektora energetiky. Sála Grand Tále vďaka komfortnému, štýlovému priestoru s klimatizáciou a denným svetlom pre viac ako 300 účastníkov konferencie poskytuje príjemnú atmosféru a pohodlie svojim návštevníkom. Všetky podrobnosti o konferencii nájdete na www.energoforum.sk

NENECHAJTE SI UJSŤ KONFERENCIU NABITÚ ENERGIOU.

 sfera
Portál
Špeciálne semináre
Newsletter
RSS kanály
Novinky
Kontaktné údaje
Napíšte nám
Semináre
Účtovníctvo a dane
Energetika
Archív
Fotogaléria
Informácie
Ochrana osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky
Využívanie súborov cookies
 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií OK