všetky novinkyNovinky


Seminár Spotrebná daň zo zemného plynu


22.1.2012

Pripravili sme pre Vás odborný seminár Spotrebná daň zo zemného plynu, ktorý sa uskutoční dňa 9. februára 2012 v priestoroch Doprastavu na Košickej ulici v Bratislave.

Prednášajúca: mjr. Ing. Andrea Pavileková, zástupkyňa riaditeľa odboru spotrebných daní a vedúca metodicko-správneho oddelenia Odboru spotrebných daní Finančného riaditeľstva SR.

Program a možnosť online prihlásenia nájdete TU

Seminár je určený dodávateľom zemného plynu, ktorí dodávajú plyn konečnému spotrebiteľovi na území Slovenskej republiky a spotrebiteľom plynu na území Slovenskej republiky, ktorí sú plynárenským podnikom. Tieto subjekty majú ako daňoví dlžníci zo zákona povinnosť podávať príslušnému colnému úradu daňové priznanie. Je tiež určený právnickým a fyzickým osobám, ktoré používajú alebo majú zámer používať zemný plyn oslobodený od spotrebnej dane, tzv. oprávnený spotrebiteľ zemného plynu, a to na základe predchádzajúcej registrácie. Zákon o spotrebnej dani sa týka aj obchodníkov, ktorí nakupujú zemný plyn len na účely ďalšieho predaja. Aktuálne informácie a skúsenosti z uplatňovania zákona v praxi môžu využiť aj samotní koneční spotrebitelia plynu.sfera
Portál
Špeciálne semináre
Newsletter
RSS kanály
Novinky
Kontaktné údaje
Napíšte nám
Semináre
Účtovníctvo a dane
Energetika
Archív
Fotogaléria
Informácie
Ochrana osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky
Využívanie súborov cookies
 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií OK