všetky novinkyNovinky


3 dni plné DPH


29.1.2013

V dňoch 3.-5.6.2013 sa v krásnom prostredí Štiavnických vrchov, v hoteli Sitno vo Vyhniach,  uskutoční jedinečný seminár na tému Vybrané problémy zákona o DPH vo väzbe na Európsku legislatívu a vybrané rozhodnutia súdneho dvora EÚ a Najvyššieho súdu SR.

Prednáša: Ing. Milan Vargan, daňový poradca, DPH špecialista, Slovenská komora daňových poradcov. Partner slovenskej daňovo-poradenskej spoločnosti TAX systems, je daňovým poradcom s viac ako štrnásťročnou skúsenosťou s DPH na národnej i medzinárodnej úrovni. Od roku 2008 zastáva pozíciu vedúceho metodicko-legislatívnej komisie pre oblasť DPH pri Komore daňových poradcov a od roku 2007 je členom komisie na zabezpečenie jednotného metodického výkladu za oblasť dane z pridanej hodnoty (komisia nominovaná ministrom financií). Je členom VAT Expert Group, poradného orgánu Európskej komisie pre DPH politiku, členom pracovnej skupiny pre nepriame dane zriadenej pri CFE (Confédération Fiscale Européenne - Európska federácia daňových poradcov) a partnerom za Slovensko v medzinárodnej sieti DPH špecialistov VAT Forum so sídlom v Bruseli. Publikuje články, je členom redakčnej rady odborného časopisu DPH v praxi a je skúsený lektor.

Seminár je určený pre účtovníkov, ekonómov, daňových poradcov, správcov DPH, audítorov, kontrolórov, manažment spoločností ...
Seminár je vhodný pre všetkých, ktorí majú aspoň minimálnu znalosť zákona o DPH.

Prihlásiť sa môžete vyplnením online prihlášky, ktorú nájdete TU alebo e-mailom resp. faxom.sfera
Portál
Špeciálne semináre
Newsletter
RSS kanály
Novinky
Kontaktné údaje
Napíšte nám
Semináre
Účtovníctvo a dane
Energetika
Archív
Fotogaléria
Informácie
Ochrana osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky
Využívanie súborov cookies
 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií OK