všetky novinkyNovinky


O nás

Spoločnosť sféra, a.s., už od roku 1992 patrí medzi významných dodávateľov IT riešení a služieb, najmä v oblasti energetiky. Od roku 2006 sa venuje aj organizovaniu konferencie ENERGOFÓRUM, ktorá má za sebou už jedenásť úspešných ročníkov. Podarilo sa tak vytvoriť spoločenské podujatie, ktoré spája odborníkov v energetike a zároveň pomáha vytvárať celkový obraz nielen o aktuálnych trendoch ale aj o smerovaní trhu s elektrinou a plynom.

Z potreby vzdelávať vlastných zamestnancov v rôznych oblastiach vznikla myšlienka organizovať účtovné a daňové semináre k aktuálnym témam DPH, dane z príjmov, účtovníctva, daňového poriadku. Pridali sme taktiež mzdy a personalistiku, čo našu pestrú ponuku doplnilo o oblastí ako sú zrážky zo mzdy a exekučné zrážky, cestovné náhrady, vybrané oblasti Zákonníka práce, benefity pre zamestnancov z pohľadu daní a odvodov, sociálne a zdravotné poistenie a mnohé ďalšie. V roku 2011 sme našu ponuku rozšírili o energetické semináre. O témy ako spotrebná daň z elektriny a zemného plynu alebo energetická legislatíva je veľký záujem. Semináre sú organizované formou výkladu alebo prezentovania aktuálnej novely zákona, prípadne sa venujú riešeniu problémov s uplatňovaním daného zákona v praxi. Zorganizovali sme desiatky seminárov, ktorých sa zúčastnilo viac ako 15 000 účastníkov.

Od začiatku sa snažíme, aby naše semináre boli kvalitné a preto venujeme veľkú pozornosť výberu lektorov. Zoznam prednášajúcich nájdete TU. Bonus pre našich účastníkov je aj teplý obed a občerstvenie počas celého seminára.

Vzdelávajte sa s nami ...sfera
Portál
Newsletter
RSS kanály
Novinky
Kontaktné údaje
Napíšte nám
Využívanie súborov cookies
Semináre
Účtovníctvo a dane
Energetika
Archív
Fotogaléria
 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií OK